piątek, 30 listopada 2012

Drink or regret . . .

Hej!
Dzisiaj normalny,nudny, piątkowy dzień, ale na reszcie mogę powdychać weekendowego powietrza.Zaliczyłam w szkole, aż 4 oceny, z polaka, techniki i dwie z w-f.Miałam też kartkówkę z techniki i oczywiście nie obeszłoby się bez ściąg.I co przygotowujecie się do świąt?Nie mogę już się doczekać!Być w tym gronie rodziny i cieszyć się świąteczną atmosferą. W sumie to do wigilii pozostało jeszcze tylko 24 dni.Planujecie coś na sylwestra? Ja z koleżankami mam zamiar zrobić taką mała imprezkę, ale nie wiem czy plan wypali.Nie długo odbędą się zawody piłki koszykowej i mam nadzieję, że zajmiemy jakieś miejsce na podium, wiadomo że liczy się zabawa.Będą dzisiaj jakieś dwa horrory.Porywacz ciał i Omam, myślę, że wybiorę jeden z nich i spędzę ten wieczór z dreszczykiem :)
Na koniec kilka fotek.Zainspirowały mnie napoje, to pierwsze co przyszło mi do głowy.W końcu od czasu do czasu trzeba zmienić klimaty :)

Kuszące i wakacyjne ... 

Mmmmm ... Piłam bym dzień i noc !!!

Wiśniowooooo ...

Kawa, typowy napój ...

Słodkie!Idealne na ciepłe dni ...

Lateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...

Koktajl owocowy.No czy można chcieć coś więcej ???
Chocolate or strawberry ...


Mango ...


A Wam który napój zrobił największego smaka ??????????


2 komentarze:

  1. kocham kawę;)każdą;)latte szczególnie to jak wybierzemy się Izik razem na taką?a co do sylwestra imprezka będzie świetna!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję:) zresztą z tobą każda impreza jest świetna!
    Nie ma sprawy ustalimy tylko kiedy i idziemy na tą latte :)

    OdpowiedzUsuń

Komentujcie :) Postaram się odwiedzic wasze blogi :)